Veilinghuizen

Veilinghuis Breda

veilinghuis-breda

Belcrumweg 60 4815 HA Breda tel: 076 – 7 370 249 e-mail: info@veilinghuisbreda.nl web: www.veilinghuisbreda.nl Veilen is spannend en leuk omdat goederen bij opbod worden verkocht . Voor jong en oud is het een opwindende ervaring . Bij veilinghuis Breda … Lees verder

Geplaatst in Noord-Brabant, Veilinghuizen | Getagged | Reageren uitgeschakeld

Derksen Veilingbedrijf

derksen-veilingbedrijf

Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem tel: 026 – 442 14 98 e-mail: info@derksen-veilingbedrijf.nl web: www.derksen-veilingbedrijf.nl Op 5 september 1945 organiseerde Derksen haar eerste veiling en dat maakt Derksen Veilingbedrijf tot het oudste veilingbedrijf van Gelderland. Eind jaren ’60 kreeg Derksen … Lees verder

Geplaatst in Gelderland | Getagged | Reageren uitgeschakeld

Veilinghuis Maastricht Dickhaut BV

venduehuis-dickhaut

Venduehuis Dickhaut is het enige veilinghuis voor kunst en antiek in het zuiden van Nederland. De ligging in de Euregio zorgt ervoor dat het bedrijf een internationale clientèle heeft, naast Nederlanders zijn er ook kopers en verkopers uit België en Duitsland. Het veilinghuis ligt in Maastricht aan de Bredestraat, een zijstraat van het Vrijthof, in het ‘antiekkwartier’ van de stad. Lees verder

Geplaatst in Limburg, Veilinghuizen | Getagged | Reageren uitgeschakeld

Karel de Geus Muntveilingen

karel-de-geus-muntveilingen

Sinds september 1995 organiseert Karel de Geus Muntveilingen B.V. 2x per jaar een internationale veiling op het gebied van munten, penningen en bankpapier. Lees verder

Van Stockum’s Veilingen

van-stockums-veilingen

Van Stockum’s Veilingen is één der oudste Nederlandse veilinghuizen, sinds 1833 gespecialiseerd in boek-, prent-, antiek- en muntveilingen. Lees verder

Geplaatst in Veilinghuizen, Zuid-Holland | Getagged | Reageren uitgeschakeld

Korst van der Hoeff Veilingen – Taxaties

korst-van-der-hoeff-veilingen-taxaties

Vrijwel elke sector van het maatschappelijk en economisch leven doet regelmatig een beroep op de expertise van een specialist. Dat geldt zeker voor taxaties en, veelal in het verlengde daarvan, het veilen van roerende zaken bij sterfgevallen, boedelscheidingen, faillisementen en onder bewind- of curatelestellingen. Lees verder

Christie’s Amsterdam

Christie’s Amsterdam veilt een groot verscheidenheid aan goederen zoals meubelen, glas, porselein, Oude Meesters, 19e en 20e eeuwse schilderijen, Wijn, Chinees en Europees porselein, Art Nouveau en Art Deco, zilver en juwelen. Dit betekent circa 40 veilingen, die per jaar plaatsvinden in het pand van het voormalige Scheepvaartmuseum aan de Cornelis Schuytstraat 57. Lees verder

Geplaatst in Noord-Holland, Veilinghuizen | Getagged | Reageren uitgeschakeld

Kunstveilingen Sotheby’s Amsterdam BV

1325758870473

Sotheby’s Amsterdam opende in 1974 zijn deuren en is in 1999 verhuisd naar een nieuwe locatie in het hart van een bloeiende zakenwijk in het zuiden van de stad. Ons pand—een hypermodern veilinghuis—ligt vlakbij de Amsterdamse ringweg op slechts enkele minuten van Schiphol en en bevat vier omvangrijke galerieën voor tentoonstellingen en veilingen, alsmede lezingen, congressen en concerten. Lees verder

Oprechte Veiling

oprechte-veiling-haarlem

In de Oprechte Veiling te Haarlem, voormalig Notarishuis, worden al sedert 1914 huizen en inboedels geveild. Eerst door de vereniging van Notarissen in Haarlem en aangrenzende gemeenten en vanaf 1971 door de familie Brinkman. Het veilinghuis aan de Bilderdijkstraat 1a in Haarlem ademt de sfeer van vroegere tijden. Aan de inrichting is vrijwel niets veranderd en ook de veilingen zelf zijn authentiek. Het gaat om echte en oprechte inboedels. Lees verder

Methusalem Kunst en Antiekveiling

Methusalem-Kunst-en-Antiekveiling

Methusalem Kunst en Antiekveiling Lees verder

Geplaatst in Drenthe, Groningen, Overijssel, Veilinghuizen | Getagged | Reageren uitgeschakeld